+ AAA -

Blepheye, Vitreo, Lumega, Hialopt Nasze stoisko 46 Zjazd 46 Zjazd
Poznań 2015

Blepheye, Vitreo, Lumega, Hialopt I rocznica I rocznica I rocznica
Wisła 2014

Vitreo, Lumega, Hialopt na konferencji w Bydgoszczy nasze stoisko
Bydgoszcz 2013

AKTUALNOŚCI

XLVI Zjazd Okulistów Polskich
46th Congress of Polish Society of Ophthalmology

W dniach 18-20.06. 2015 odbył się w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich kolejny już - 46 Kongres Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Oczywiście w czasie tak ważnego wydarzenia nie mogło zabraknąć również VIDI Pharmy. Tradycyjnie już mieliśmy swoje stoisko, na którym dzielnie pracowaliśmy przez trzy dni konferencji. Tegoroczne PTO było również ważne dla nas, ponieważ właśnie wtedy po raz pierwszy zaprezentowaliśmy lekarzom okulistom nasz nowy preparat VIDIGLA, dedykowany pacjentom z jaskrą. Spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem ze strony lekarzy, a pozytywne reakcje pozwalają z optymizmem patrzeć na przyszłość tego produktu.

Zespół VIDI

VI Międzynarodowe Sympozjum Naukowe
"Postępy w diagnostyce i teapii schorzeń rogówki"

W dniach 06-08.03.2014 w Hotelu Gołębiewski w Wiśle odbyła się coroczna konferencja VI Międzynarodowe Sympozjum "Postępy w diagnostyce i teapii schorzeń rogówki". To już pewna tradycja, że VIDI Pharma uczestniczyła w tym wydarzeniu. Na tegorocznej konferencji mieliśmy swoje stoisko, na którym mogliśmy zaprezentować nasz nowy produkt - Blepheye - hipoalergiczne chusteczki do pielęgnacji brzegów powiek, co spotkało się z dużym zainteresowaniem środowiska lekarskiego oraz oczywiście konkurencji.

Udział w marcowej konferencji był również okazją do świętowania pierwszej rocznicy działalności VIDI Pharmy na rynku.

Zespół VIDI

Bydgoskie Spotkania Okulistyczne

W dniach 5-7.09.2013 odbyła się I Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Bydgoskie Spotkania Okulistyczne, na którym nasza firma miała swoje stoisko wystawiennicze. W trakcie trzech dni konferencyjnych odwiedziło nas dużo lekarzy okulistów. Wszystkie produkty naszej firmy cieszyły się dużym zainteresowaniem lekarzy z uwagi na optymalny skład, wysoką jakość i estetyczność wykonania.

Cyklówka w Puszczy

Nasza brygada po nocy w puszczy

W dniach 09-12.07.2013 przy okazji kolejnego spotkania cyklicznego VIDI Parma Sp z o.o. odbyła się również cześć motywacyjna, budująca atmosferę wewnątrz naszego zespołu. Polegała ona na nocnym marszu przez Puszczę Kampinoską wraz z noclegiem pod "gołym niebem". Z relacji i opinii uczestników wiadomo, że było to dla większości osób duże przeżycie i spełniło swoje zadanie.

PS. Dużym również zaskoczeniem dla wszystkich były rozmiary komarów, które towarzyszyły nam przez cały ten czas spędzony w lesie.

Do następnego razu - bo pomysł na spotkanie zimowe już JEST !!!

Tajemniczy organizator.

XLIV Zjazd Okulistów Polskich

44 PTO

W dniach 13-15.06. 2013 odbył się w Warszawie, na terenie Stadionu Narodowego kolejny już 44 Kongres Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Oczywiście w czasie tak ważnego wydarzenia nie mogło zabraknąć również VIDI Pharmy. Tradycyjnie już mieliśmy swoje stoiskom, na którym dzielnie pracowaliśmy przez trzy dni konferencji. Tegoroczne PTO było również ważne dla nas, ponieważ właśnie wtedy, po raz pierwszy zaprezentowaliśmy lekarzom okulistom nasz nowy preparat VITREO. Spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem ze strony lekarzy, a pozytywne reakcje pozwalają z optymizmem patrzeć na przyszłość tego produktu.

Zespół VIDI

V Międzynarodowe Sympozjum Naukowe
"Postępy w diagnostyce i terapii schorzeń rogówki"


Hialopt, Lumega3 Pracownicy opowiadają o suplemencie na zwyrodnienie plamki żółtej Lumega3 z wysoką dawką luteiny i zeaksantyny Lekarze okuliści rozmawiają o kroplach do oczu bez konserwantów Okuliści oglądają ulotki nowych kropli nawilżających do oczu Przedstawiciel medyczny promuje sztuczne łzy

W dniach 7-9.03.2013 odbyło się V Międzynarodowe Sympozjum Naukowe "Postępy w diagnostyce i terapii schorzeń rogówki", na którym nasza firma miała swoje pierwsze w historii stoisko wystawiennicze. W trakcie trzech dni konferencyjnych odwiedziło nas przeszło 500 lekarzy okulistów.
W czasie pracy na stosiku mieliśmy okazję zaprezentować lekarzom nasze nowe produkty: LUMEGA 3 suplement diety dedykowany pacjentom z AMD (zwyrodnieniem plamki żółtej) oraz HIALOPT - krople nawilżające do oczu wolne od konserwantów i jednocześnie zawierające wysokie 0,2% stężenie hialuronianu sodu.

Nasze produkty cieszyły się dużym zainteresowaniem lekarzy z uwagi na estetyczność i jakość wykonania, optymalny skład (HIALOPT, LUMEGA 3) jak również w przypadku HIALOPTU, długi - 180 dniowy termin przydatności do użycia.

Podczas trwania konferencji zawiązaliśmy wiele nowych kontaktów, przez wielu okulistów zostaliśmy zaproszeni do regularnego odwiedzania i nawiązania współpracy, za co bardzo wszystkim Państwu dziękujmy !

Zespół VIDI

VIDI Pharma Sp. z o.o. ul.Marszałkowska 84/92/117, 00-514 Warszawa; KRS: 0000439622, NIP: 701-035-91-72; REGON:146391912